Život je boj, ale stojí za to! Tak si ho užívej naplno. Nikdy totiž nevíš kdy skončí!

Anime

Lovely complex

4. května 2014 v 10:36 | Ran^^

Takže seriál lovely complex vypráví o příběhu Risi a Otaniho. Oba mají komplex se svojí víškou.Mohla bych vám říct co se tam všechno děje ...... (pokud jste to ještě neviděly), ale budu zlá. takhle by vás to mělo nutit se kouknout aspoň na první díl Muhahahaha. Jinak seriál je velice vtípný a pojednává o školní lásce

07 ghost

4. prosince 2013 v 8:15 | ^^ AI 769 ^^Příběh :

Teito Klain studuje na Akademii aby se mohl stát vojákem v armádě. Nic si nepamatuje ze svého dětství. Nemá moc kamarádů jenom jednoho, Mikageho. Slíbili si, že budou kamarádi na vždy. Jednou Teita zavřou za napadení generála Ayanamiho a Mikage mu pomůže ven jenomže ho potom zavřou a začnou ho vyslýchat. Teito se po uprchnutí z akademie ocitá v kostele. Kostel je chráněný, a proto na něj nemůže armáda zautočit. Teito se tam tedy ukrývá před armádou. Pomalu se dozvídá, že má v sobě ukryté Rafaelovo oko. Největší zbran na světě a jenom právoplatný majitel ho může vlastnit. Teito se tam také setkává s mnichy, kteří mají velké tajemství.

Online (cz title) : Titulky cz: Hardbus:


Tari Tari

2. září 2013 v 16:22 | ^^ AI 769 ^^


Příběh :


Každý má svůj sen, který by chtěl aby se naplnil. Někomu se už možná splnil, někdo nadále čeká a někdo to prostě vzdal. Studentka Konatsu se bojí, že po maturitě již nebude moct zpívat na pódiu, tak odejde z hudebního sboru a snaží se založit pěvěcký klub. Klub založí společně se svojí kamarádkou Sawou a pokusí se přibrat i dívku jménem Wakana, která přestoupila z hudební školy. Aby mohly založit klub tak potřebují pět lidí, tak se rozhodnou založit Pěvecký klub a občas badminton a tím se k nim přidají kluci Taichi a Wien. Každý zvlášť mají své sny a snaží se ho dosáhnout, ale nikdy nám nic nespadne snadno do klína. Pojďme tedy sledovat, jak se pokoušejí dosáhnout svých snů a cílů a přitom zpívají pro svou radost a radost okolí.

Trailer:
Radian melody :
Shiokaze no hormon:
Online zde :
http://shirai.cz/anime/tari-tari/ ( nutná registrace )

k-project

2. září 2013 v 16:10 | ^^ AI 769 ^^

Příběh

Isana Yashiro (známý jako Shiro) je normální středoškolák chodící na střední školu Ashinaka. Celý školní komplex se nachází na ostrově, kam se lze dostat vlakem. Jeho kamarádka Kukuri ho pošle do města vyzvednou ohňostroj na školní festival. A tím se jeho normální život změní. Když si takhle vykračuje městem, začne na něj útočit skupina mužů, které nezná, a pak je zachráněn někým, kdo o jeho život usiluje také. Ale proč ho všichni touží zabít? 
 

Reklama